Conor Pierce

Prezes Samsung Electronics Polska

Od 22 grudnia Conor pełni funkcję Dyrektora Generalnego Samsung Electronics Polska i jest odpowiedzialny za rozwój wszystkich działów, w tym elektroniki mobilnej i użytkowej. Wcześniej jako wiceprezes korporacyjny ds. urządzeń mobilnych i IT w firmie Samsung Electronics w Wielkiej Brytanii i Irlandii, Conor skupiał się głównie na inicjowaniu wprowadzania na rynek nowych, najlepszych w swojej klasie urządzeń i usług mobilnych oraz przewodzeniu w dziedzinie tabletów i technologii ubieralnych.
Conor ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży telefonii komórkowej, a przed dołączeniem do firmy Samsung był wiceprezesem firmy Nokia Western Europe, gdzie z powodzeniem wprowadził na rynek serię telefonów Nokia Lumia. W ciągu 11 lat pracy w firmie Nokia zarządzał 21 rynkami na Bliskim Wschodzie iw Afryce Północnej, mieszkając w Dubaju, a także jako dyrektor zarządzający prowadził działalność w Turcji i Irlandii.
Poza pracą Conor ma troje dzieci i każdego roku podejmuje ekstremalne fizyczne wyzwanie na cele charytatywne, coś, co robił co roku przez ostatnie 15 lat. Obejmowały one wszystko, od wędrówek na Kilimandżaro, trekkingu na Saharze i wspinaczki na wulkan Cotopaxi o wysokości 6000 m w Ekwadorze, po przejażdżki psim zaprzęgiem przez koło podbiegunowe. Do tej pory zebrano łącznie 150 000 funtów na różne cele charytatywne.

Wydarzenia

/ godz. 15:00 - 16:15 / Scena -

Rozpoznanie i łączność kluczem do sukcesu na wielodomenowym polu walki