Gala

Gala Defence24 Day będzie zwieńczeniem pierwszego dnia konferencji. Kulminacyjnym momentem wieczoru będzie wręczenie „Orłów Bezpieczeństwa”, nagród dla firm z branży zbrojeniowej i ludzi związanych z tematyką bezpieczeństwa. Zostaną one przyznane w kilku kategoriach, a będą to m.in:

– Produkt Roku

– Najbardziej innowacyjny produkt związany z obronnością

Rozwój produktu

– Nauka w służbie obronności i bezpieczeństwa

– Eksporter roku

– Nagroda Specjalna

– Człowiek roku Czytelników Defence24.pl 

Gale poprowadzą Iwona Kutyna, prezenterka, dziennikarka związana z największymi redakcjami zarówno telewizyjnymi jak i radiowymi, oraz Artur Orzech, dziennikarz muzyczny, prezenter oraz prowadzący największe festiwale muzyczne w Polsce. Ten duet gwarantuje najwyższą jakość oraz profesjonalizm. Uroczysty wieczór swoim występem uświetni też kwartet smyczkowy, Moon Quartet. Ich adaptacje znanych hitów doskonale podkreślą charakter wieczoru.

Iwona Kutyna, prezenterka, dziennikarka związana z największymi redakcjami zarówno telewizyjnymi jak i radiowymi.
Artur Orzech, dziennikarz muzyczny, prezenter oraz prowadzący największe festiwale muzyczne w Polsce.

Zaproszeni goście będą mieli okazję wziąć również udział w licytacji charytatywnej, z której cały dochód zostanie przekazany Podopiecznym Fundacji Dorastaj z Nami. Fundacja swoją opieką otacza dzieci i rodziny, funkcjonariuszy służb publicznych i żołnierzy poległych na służbie. Licytacje poprowadzi legendarny dziennikarz radiowy Kuba Strzyczkowski.

Zapraszamy do udziału w aukcji charytatywnej Fundacji Dorastaj z Nami i Defence 24.

Pomóż dzieciom Bohaterów dorosnąć do nowego życia bez Taty lub Mamy.

Aukcja na rzecz podopiecznych Fundacji obywa się już na portalu Allegro.

Osoby obecne na Gali będą mogły wylicytować przedmioty przekazane m.in. przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę i Premiera RP Mateusza Morawieckiego.

Dwudniowa konferencja Defence24 Day, odbędzie się w dniach 24 i 25 maja na PGE Narodowym i jest objęta honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Będzie to największe tego typu wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej. Dwa dni będą wypełnione debatami, panelami dyskusyjnymi, prezentacjami nowości wojska i przemysłu. Dyskusja będzie się odbywać między innymi w kontekście wojny toczącej się na Ukrainie, a także globalnych wyzwań sektora bezpieczeństwa i obrony. Udział w wydarzeniu potwierdzili przedstawiciele administracji państwowej, w tym szef MON Mariusz Błaszczak, najwyżsi dowódcy Sił Zbrojnych RP oraz państw sojuszniczych oraz reprezentanci polskiego i międzynarodowego przemysłu.